Nadmierna prędkość jest jedną z przyczyn wypadków drogowych. W ubiegłym tygodniu kamiennogórska "drogówka" wyeliminowała z ruchu kolejnego szybkiego kierowcę.
Tym razem policjanci prowadzili kontrole na terenie gminy Kamienna Góra. Pomiar prędkości bmw wskazał 103 km/h na terenie zabudowanym, przy ograniczeniu do 50 km/h. Za kierownicą samochodu siedział 29-letni mieszkaniec Złotoryi.
Za popełnione wykroczenie otrzymał 400 zł mandatu, 10 punktów karnych i na 3 miesiące stracił prawo jazdy.
Policjanci apelują o ostrożną i rozważną jazdę z prędkością dostosowaną do przepisów i warunków panujących na drodze.
fot. policja Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze