Przez trzy miesiące nie będzie mógł prowadzić samochodu 38-latek zatrzymany na terenie gminy Marciszów. O ponad 50 km/h przekroczył prędkość na terenie zabudowanym.
Kierowca peugeota jechał z prędkością 91 km/h w miejscu, w którym obowiązuje ograniczenie do 40 km/h. Policjanci ukarali go mandatem i punktami karnymi, na trzy miesiące zatrzymali mu również prawo jazdy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze