Kolejnych pijanych kierujących zatrzymali policjanci na terenie powiatu kamiennogórskiego.
Funkcjonariuszy z Lubawki wezwali mieszkańcy, którzy zauważyli quadowców w nietypowy sposób jeżdżących po mieście. Kierujący m.in. mieli kręcić bączki na ulicach. Podczas kontroli okazało się, że jeden z quadowców, 34-latek, miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Drugi z quadowców, 40-latek, wydmuchał 1,6 promila.
W Kamiennej Górze zatrzymany został 24-letni mieszkaniec Kamiennej Góry prowadzący toyotę yaris. Mężczyzna miał 1,86 promila. Natomiast ponad promil alkoholu wydmuchał miał zatrzymany rowerzysta.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze