Reklama

Za kierownicą po alkoholu

Kolejnych pijanych kierujących zatrzymali policjanci na terenie powiatu kamiennogórskiego.

 

Funkcjonariuszy z Lubawki wezwali mieszkańcy, którzy zauważyli quadowców w nietypowy sposób jeżdżących po mieście. Kierujący m.in. mieli kręcić bączki na ulicach. Podczas kontroli okazało się, że jeden z quadowców, 34-latek, miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Drugi z quadowców, 40-latek, wydmuchał 1,6 promila.

W Kamiennej Górze zatrzymany został 24-letni mieszkaniec Kamiennej Góry prowadzący toyotę yaris. Mężczyzna miał 1,86 promila. Natomiast ponad promil alkoholu wydmuchał miał zatrzymany rowerzysta.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama