Grupa uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odwiedziła pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie.
Wolontariusze z ZSZiO nie poszli z pustymi rękoma. Przed wizytą, w ramach akcji wolontariatu w szkole, zorganizowali w szkole zbiórkę słodyczy. Zebrane dary przekazane zostały podczas przedświątecznej wizyty w DPS.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze