Reklama

Z Relaxu na mistrzostwa Europy

W niedzielę (24 czerwca) w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi leżąc. Były to jednocześnie eliminacje do Mistrzostw Europy. Podczas zawodów doskonałe spisała się drużyna Relaxu Kamienna Góra.

 

Aleksandra Sobczyk zdobyła dwa złote medale. Wygrała w juniorkach do lat 23 i w seniorkach. Uzyskała wyniki 72.5kg o 2.5kg lepszym od własnego rekordu Polski. Sylwia Rembiasz zdobyła złoty medal w wadze do 63kg z wynikiem 70kg oraz dwa brązowe w weterankach 63 i w open weteranek.

Alicja Ilczuk poprawiła rekord życiowy uzyskując wynik 92.5kg i zdobyła złoty medal.

Dziewczyny wywalczyły pierwsze miejsce w drużynie, a Aleksandra Sobczyk uzyskała nominacje na Mistrzostwa Europy.

Zawodnicy Relaxu również pokazali klasę.
W wadze do 74kg w seniorach Piotr Beresiński z wynikiem 200kg zdobył tytuł Mistrza Polski. Adrian Rosiecki w kategorii wagowej do 93kg w grupie seniorów z doskonałym wynikiem 217.5kg zajął czwarte miejsce. Paweł Rembiasz, w tej samej kategorii, z wynikiem 200kg zajął piąte miejsce. Jednocześnie wywalczył brązowy medal w grupie weteranów. Junior do lat 18, czwarty zawodnik ostatnich Mistrzostw Europy Bartosz Tokarski zdeklasował rywali w kategorii do 105kg. Poprawił swój rekord z zawodów o 20kg i z wynikiem 180kg został Mistrzem Polski. Bartosz również otrzymał nominację do Mistrzostw Eeuropy w wyciskaniu i do Mistrzostw Świata w trójboju.

Reklama

Wyniki to efekt ciężkiej pracy jaką wykonali zawodnicy i zawodniczki KS Relax.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama