Kamiennogórscy policjanci spotkali się z uczniami szóstej klasy ze Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach.
Spotkanie dotyczyło hejtu oraz odpowiedzialności karnej nieletnich. Policjantka przypomniała, co to jest mowa nienawiści i jak cienka granica dzieli żart od czynu karalnego. Uświadamiała szóstoklasistów, jak łatwo słowem zrobić krzywdę innemu człowiekowi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze