Już po raz czternasty do Krzeszowa dotarła pielgrzymka osób niepełnosprawnych i przyjaciół.
Dzisiaj (sobota, 7 września) od rana do Krzeszowa zjeżdżali wierni z całej diecezji. Czekając na eucharystię zgromadzeni mogli obejrzeć program artystyczny przygotowany na scenie ustawionej na dziedzińcu opactwa.
Tegoroczna pielgrzymka odbyła się pod hasłem "Z Maryją umacniamy naszą wiarę".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze