Grupa mieszkańców Lubawki uczestniczyła wczoraj w sesji sejmiku województwa dolnośląskiego. Przedstawili swoje argumenty przeciwko uruchomieniu kopalni w Olszynach i transportowi urobku przez Lubawkę.
Przedstawiciele mieszkańców mieli możliwość zaprezentowania swoich argumentów na początku sesji. Złożyli również petycję podpisaną przez mieszkańców.
Uczestnicy wyjazdu liczą na zablokowanie wydania koncesji na wydobycie w Olszynach. Wstrzyma to uruchomienie kopalni i rozpoczęcie wywożenia urobku przez Lubawkę.
Zobacz także:
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze