Gimnazja już nie istnieją, ale w naszym archiwum zachowały się zdjęcia z zakończenia roku szkolnego w Społecznym Gimnazjum Edukacji Europejskiej. W 2012 roku uczniowie żegnali się ze szkołą 28 czerwca. Pamiętacie tę szkołę, tych uczniów i nauczycieli? Zapraszamy do wspomnień.
W tej samej sali odbyło się również zakończenie roku szkolnego dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze