Kamiennogórscy nauczyciele oraz animatorzy orlika – Seweryn Poręba oraz Adam Nowak, zorganizowali Turniej Piłkarski Z Orlika Na Stadion. Turniej ten odbył się 10 października na orliku przy kamiennogórskim zalewie.
W turnieju uczestniczyły klasy szóste Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry. Tylko oni zgłosili się do zawodów. W turnieju mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Każde spotkanie podzielone było na dwie połowy, każda trwała 8 minut.
Do dalszego szczebla rozgrywek awansowała zwycięska drużyna, która nazwała się Olimpia i grała w składzie: Dominik Knap, Filip Papierz, Jakub Legutko, Jakub Maraś, Kacper Darłak, Marcel Mitro, Szymon Herman, Wojciech Czaja
Współorganizatorami turnieju byli: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kamienna Góra, Miejskie Centrum Kultury Fizycznej Kamienna Góra, Urząd Miasta Kamienna Góra.
Wyniki zawodów:
Olimpia II – Olimpia 0:2
Olimpia - SP 2 drużyna II 4:0
SP 2 drużyna II - SP 1 drużyna 3:4
Olimpia - SP 2 drużyna I 7:1
Olimpia II - SP 2 drużyna I 9:0
SP 2 drużyna II – Olimpia II 0:1
Tabela końcowa:
1. Olimpia
2. Olimpia II
3. SP 2 drużyna I
4. SP 2 drużyna II
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze