Reklama

Z kamiennogórskiego Orlika na stadion

Kamiennogórscy nauczyciele oraz animatorzy orlika – Seweryn Poręba oraz Adam Nowak, zorganizowali Turniej Piłkarski Z Orlika Na Stadion. Turniej ten odbył się 10 października na orliku przy kamiennogórskim zalewie. 

W turnieju uczestniczyły klasy szóste Szkoły Podstawowej nr 2  z Kamiennej Góry. Tylko oni zgłosili się do zawodów. W turnieju mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Każde spotkanie podzielone było na dwie połowy, każda trwała 8 minut. 

Do dalszego szczebla rozgrywek awansowała zwycięska drużyna, która nazwała się Olimpia i grała w składzie: Dominik Knap, Filip Papierz, Jakub Legutko, Jakub Maraś, Kacper Darłak, Marcel Mitro, Szymon Herman, Wojciech Czaja

Reklama

Współorganizatorami turnieju byli: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kamienna Góra, Miejskie Centrum Kultury Fizycznej Kamienna Góra, Urząd Miasta Kamienna Góra.

Wyniki zawodów:
Olimpia II – Olimpia 0:2
Olimpia - SP 2 drużyna II     4:0
SP 2 drużyna II - SP 1 drużyna  3:4
Olimpia - SP 2 drużyna I  7:1
Olimpia II - SP 2 drużyna I 9:0
SP 2 drużyna II – Olimpia II 0:1

Tabela końcowa:
1.    Olimpia
2.    Olimpia II
3.    SP 2 drużyna I
4.    SP 2  drużyna II

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Aktualizacja: 11/10/2024 10:56
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama