W tym roku rozegrana zostanie szósta edycja singlowego turnieju badmintona Yonex Bad Cup w Pisarzowicach.
Zawody rozegrane zostaną w kategorii mężczyzn (amator, 40+, open) oraz kobiet (open). Turniej odbędzie się na sali sportowej przy szkole w Pisarzowicach. Zawody zaplanowane są na 22 lutego, o godziny 9:00.
Wpisowe to 50 zł, zapisy telefoniczne: 605 056 090, 508 383 184

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze