Reklama

XXII Prezentacje

Po raz dwudziesty drugi odbyły się Prezentacje, co roczna impreza na której zdolni mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego prezentują swoje prace. Kolejny raz organizatorem wystawy jest Centrum Kultury. 

 

W Galerii Centrum oglądać można prace ponad czterdziestu wykonawców z całego powiatu. Większość prac to obrazy. 

Od sześciu edycji władze samorządowe przyznają nagrody dla, ich zdaniem, najlepszych wykonawców. Starosta Ewa Kocemba wręczyła nagrody Liliannie Krzemińskiej i w imieniu przewodniczącego Rady Powiatu Magdalenie Banaś. W imieniu burmistrza Kamiennej Góry Krzysztofa Świątka nagrody wręczył Kazimierz Kawa. Dyplomy trafiły do: Anny Nowiszewskiej i Mieczysława Popowicza. W imieniu wójta Stefana Zawieruchy, nagrodę dla Dariusza Tworka wręczył Wiesław Ciepielik. W tym roku z przyczyn służbowych do Galerii nie dojechał burmistrz Tomasz Kulon. W jego imieniu nagrody wręczył dyrektor Centrum Kultury Marek Dańczak. Gmina Lubawka nagrodziła Arkadiusza Makowskiego i Krzysztofa Jawora. Wójt Stanisław Szmajdziński nagrodził Michała Błaszczyka i Pawła Kowalskiego. 

Reklama

Wystawa odbywa się w ramach Dni Kamiennej Góry 2014

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama