Po raz dwudziesty drugi odbyły się Prezentacje, co roczna impreza na której zdolni mieszkańcy powiatu kamiennogórskiego prezentują swoje prace. Kolejny raz organizatorem wystawy jest Centrum Kultury.
W Galerii Centrum oglądać można prace ponad czterdziestu wykonawców z całego powiatu. Większość prac to obrazy.
Od sześciu edycji władze samorządowe przyznają nagrody dla, ich zdaniem, najlepszych wykonawców. Starosta Ewa Kocemba wręczyła nagrody Liliannie Krzemińskiej i w imieniu przewodniczącego Rady Powiatu Magdalenie Banaś. W imieniu burmistrza Kamiennej Góry Krzysztofa Świątka nagrody wręczył Kazimierz Kawa. Dyplomy trafiły do: Anny Nowiszewskiej i Mieczysława Popowicza. W imieniu wójta Stefana Zawieruchy, nagrodę dla Dariusza Tworka wręczył Wiesław Ciepielik. W tym roku z przyczyn służbowych do Galerii nie dojechał burmistrz Tomasz Kulon. W jego imieniu nagrody wręczył dyrektor Centrum Kultury Marek Dańczak. Gmina Lubawka nagrodziła Arkadiusza Makowskiego i Krzysztofa Jawora. Wójt Stanisław Szmajdziński nagrodził Michała Błaszczyka i Pawła Kowalskiego.
Wystawa odbywa się w ramach Dni Kamiennej Góry 2014
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze