XVIII Festyn Rodzin i Przyjaciół Domu odbył się dzisiaj (piątek, 14 czerwca) w Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie.
Festyn odbył się tradycyjnie już na boisku przy DPSie. W programie było czytanie poezji, występy grupy tanecznej z Szarocina, bańkowe show, a także występy grup mieszkańców DPSu.
Nie zabrakło też pokazów strażackich w wykonaniu OSP Pisarzowice, malowania twarzy, czesania fryzur, galerii prac plastycznych i rękodzielniczych oraz grilla.

fot via SN Pisarzowice.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze