Wczoraj w Przesiece w gminie Podgórzyn odbył się XI Bieg IceMana. Bieg rozgrywany był na dystansie 10 km. Startowali zawodnicy z powiatu kamiennogórskiego.
Katarzyna Mrówka (Kamienna Góra) 49 w open, 3 wśród kobiet, 2 w K30
Szymon Sztejkowski (Chełmsko Śląskie) 50 w open, 47 wśród mężczyzn, 4 w M40
Małgorzata Zieleń (Kamienna Góra) 95 w open, 11 wśród kobiet, 7 w K30
Agnieszka Skrzypiec (Kamienna Góra) 107 w open, 15 wśród kobiet, 1 w K20
Mariusz Mrówka (Kamienna Góra) 118 w open, 99 wśród mężczyzn, 53 w M40
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze