Reklama

X Święto Pieroga

Gmina Czarny Bór po raz 10  jest organizatorem znanego w regionie konkursu kulinarnego ?Święto Pieroga?, który w tym roku odbędzie się podczas Gminnych Dożynek, organizowanych 15 września na boisku sportowym w miejscowości Borówno.

Aktualizacja 14.09.2013.
Informujemy, że w związku ze złymi warunkami atmosferycznymi Dożynki Gminne i X Święto Pieroga odbędą się na hali sportowej w szkole w Czarnym Borze przy ul. Sportowej 44. Msza Św. Dożynkowa zostanie odprawiona w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Czarnym Borze o godz. 12.00, następnie korowód dożynkowy (jeśli warunki pogodowe na to pozwolą) przejdzie do szkoły. Impreza rozpocznie się w hali ok. godz. 14.00.

W roku ubiegłym duża ilość odwiedzających i kupujących sprawiła, że już po trzech godzinach wyprzedane zostały wszystkie pierogi.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama