Grzegorz Kłębczyk z Krzeszowa wystartował w X Mistrzostwach Dolnego Śląska Służb Mundurowych w badmintonie.
Strażak związany z OSP Krzeszów zajął trzecie miejsce w grze pojedynczej oraz trzecie w grze mieszanej.
Grzegorz Kłębczyk od lat reprezentuje powiat w zawodach badmintonowych. Na co dzień pracuje w straży pożarnej we Wrocławiu.
O działaniach G. Kłębczyka można przeczytać: https://powiatowa.info/tag/grzegorzklebczyk/
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze