Do godziny 21 ma trwać X Festyn Rodzinny zorganizowany przy szkole w Chełmsku Śląskim. Zabawę rozpoczęło otwarcie tarasu wykonanego dzięki funduszom zebranym podczas poprzedniej edycji festynu.
Podczas ubiegłorocznego festynu zebrany ok. 12 tys. zł. Pieniądze, zgodnie z zapowiedziami, wykorzystane zostały podczas remontu tarasu przy przedszkolu. Dzisiaj tuż po otwarciu X Festynu Rodzinnego zastępca burmistrza Sławomir Antoniewski wraz z dziećmi z przedszkola oficjalnie otworzył taras.

W tym roku dochód z festynu przeznaczony zostanie na leczenie jednego z młodych mieszkańców Chełmska Śląskiego.
Zabawa po potrwać do godziny 21. Wokół szkoły ustawione zostały kramy z jedzeniem. Odbywają się warsztaty. Zaplanowane są pokazy i występy. Działa również stoisko profilaktyczne. Udział w festynie utrudniają przelotne opady deszczu.
X Festyn Rodzinny w Chełmsku Śląskim.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze