Reklama

X Festyn Rodzinny

Do godziny 21 ma trwać X Festyn Rodzinny zorganizowany przy szkole w Chełmsku Śląskim. Zabawę rozpoczęło otwarcie tarasu wykonanego dzięki funduszom zebranym podczas poprzedniej edycji festynu.

Podczas ubiegłorocznego festynu zebrany ok. 12 tys. zł. Pieniądze, zgodnie z zapowiedziami, wykorzystane zostały podczas remontu tarasu przy przedszkolu. Dzisiaj tuż po otwarciu X Festynu Rodzinnego zastępca burmistrza Sławomir Antoniewski wraz z dziećmi z przedszkola oficjalnie otworzył taras.

W tym roku dochód z festynu przeznaczony zostanie na leczenie jednego z młodych mieszkańców Chełmska Śląskiego.

Zabawa po potrwać do godziny 21. Wokół szkoły ustawione zostały kramy z jedzeniem. Odbywają się warsztaty. Zaplanowane są pokazy i występy. Działa również stoisko profilaktyczne. Udział w festynie utrudniają przelotne opady deszczu.

Reklama

X Festyn Rodzinny w Chełmsku Śląskim.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama