Kolejny mroźny poranek przywitał mieszkańców Kamiennej Góry. Spadek temperatury wpłynął na pogorszenie jakości powietrza w mieście.
Dzisiejsze poranka temperatura spadła nawet poniżej -20 stopni. Szybko odbiło się to na jakości powietrza. Stacja w Kamiennej Górze zanotowała szybki wzrost stężenie szkodliwych pyłów PM2.5 i PM10.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze