Dwie drużyny z powiatu kamiennogórskiego grały w finale dolnośląskim ogólnopolskiego turnieju Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt. Zawody rozegrane zostały na stadionie w Lubawce.
O mistrzostwo województwa walczyły cztery drużyny. Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym".
Mistrzuniami wojeówdztwa zostały dziewczęta reprezentujące MKS "Polonia" ZAP Świdnica. Drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Milicza. Brązowe medale wywalczyły dziewczęta z MKS Chełmsko Śląskie. Czwarte miejsce zajęły dziewczęta z Dragona Miszkowice.
Turniej zorganizowany został przez Powiatowe i Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Kamiennej Górze.

fot. LZS-ZB
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze