Reklama

Wywalczyły medal

Dwie drużyny z powiatu kamiennogórskiego grały w finale dolnośląskim ogólnopolskiego turnieju Piłkarska Kadra Czeka dziewcząt. Zawody rozegrane zostały na stadionie w Lubawce.

O mistrzostwo województwa walczyły cztery drużyny. Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym".

Mistrzuniami wojeówdztwa zostały dziewczęta reprezentujące MKS "Polonia" ZAP Świdnica. Drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Milicza. Brązowe medale wywalczyły dziewczęta z MKS Chełmsko Śląskie. Czwarte miejsce zajęły dziewczęta z Dragona Miszkowice.

Turniej zorganizowany został przez Powiatowe i Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Kamiennej Górze.

fot. LZS-ZB

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama