Młodzi piłkarze Pagazu Krzeszów rozegrali dzisiaj (sobota, 28 września) ostatni w tej rundzie mecz na własnym boisku.
Juniorzy Pagazu grają w trzeciej lidze okręgowej. Dzisiaj podejmowali Orła Wojcieszów. Mecz był wyrównany. Jako pierwsi gola zdobyli gospodarze. W 8" piłka dośrodkowana z rzutu rożnego dotarła do Aleksandra Węża, a ten strzelił pierwszą bramkę. Goście zdołali wyrównać, ale Aleksander Wąż strzelił drugą bramkę.
Na odpowiedź gości trzeba było czekać do drugiej połowy. Orzeł znowu zdołał wyrównać. W 82" decydującą o wyniku bramkę zdobył Michał Obidowski.
juniorzy Pagaz Krzeszów : Orzeł Wojcieszów - 3:2 (2:1)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze