Rano, na drodze wojewódzkiej Kamienna Góra - Kowary doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego.
Samochód wypadł z drogi między Ogorzelcem a przełęczą Kowarską i zjechał ze skarpy w las. Samochód prowadził 74-latek. Nie odniósł poważnych obrażeń, ale przewieziony został do szpitala w Jeleniej Górze.
Na miejsce zdarzenie przyjechały zastępy PSP z Kamiennej Góry i Jeleniej Góry oraz OSP Ogorzelec. Byli również policjanci i pogotowie ratunkowe.
fot. facebook / 998 Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze