Na drodze wojewódzkiej Kaczorów - Świdnik doszło do wypadku samochodu, którym jechały dwie osoby.
Aktualizacja 16:53
Pasażerka doznała urazu kręgosłupa, zdarzenie traktowane jest przez policję jako wypadek, na miejscu pracować będą technicy, któzy muszą zabezpieczyć ślady.
Aktualizacja 16:47
Fiatem panda jechay dwie młode kobiety z Karpacza. Kierując (24 lata) straciła panowanie nad pojazdem. Samochód wjechał do rowu i dachował. Ranna została pasażerka (23 lata), pogotowie zabrało ją do szpitala w Jeleniej Górze. Kierującej nic się nie stało. Jest trzeźwa.
Oryginalna informacja
Na miejscu działają ratownicy: pogotowie ratunkowe, policja, zastępy PSP Kamienna Góra i OSP Marciszów i Pastewnik (godzina 16:40).
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze