Dzisiaj (piątek, 4 października) przed godziną 16 w Lubawce na skrzyżowaniu przy stacji paliw doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i skutera.
Z pierwszych ustaleń policji wynika, że osobową toyotą kierowała 33-latka mieszkająca na terenie gminy Lubawka. Wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zajechała drogę 60-latkowi jadącemu skuterem po drodze głównej. Skuter uderzył w prawy przód osobówki Kierujący skuterem trafił do szpitala, ma złamaną nogę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze