Dzisiaj (30 sierpnia, piątek) około godziny 14;30 do Państwowej Straży Pożarnej w Kamiennej Górze wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Lubawce.
Tuż za byłym basenem w Lubawce samochód osobowy marki ford fiesta uderzył w drzewo. Dwie osoby zostały poszkodowane. Kobieta i dziecko przewiezieni zostali do szpitala.

Na miejsce zadysponowane została jednostka PSP Kamienna Góra oraz OSP Lubawka. Utrudnienia na tej drodze trwały około dwóch godzin.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze