Na skrzyżowaniu ul. gen. J. Hallera i T. Kościuszki doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu pracują ratownicy (godz. 19:10).
Z pierwszych ustaleń policji wynika, że z ul. gen. J. Hallera wyjeżdżał 20-latek. Wymusił pierwszeństwo na 27-latku jadącym audi ul. T. Kościuszki. Uderzone w bok audi zmieniło kierunek jazdy, uderzyło w barierki i zawisło nad krawędzią rzeki.
Poważnie rannych nie ma, ale nadal trwa ustalanie, czy zdarzenie było kolizją, czy wypadkiem.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze