Za ponad 10 tysięcy złotych wymieniona została wiata przystankowa przy ulicy Kościuszki w Kamiennej Górze. Zadnie zlecił Urząd Miasta.
Powodem wymiany był zły stan techniczny szczególnie dachu starej wiaty. Nowy przystanek wszystkie szyby ma hartowane. Odnowiony zostanie też znajdujący się przy przystanku kiosk.
Na razie w planach nie ma wymiany kolejnych wiat. W zniszczonych przystankach na bieżąco będą wymieniane uszkodzone elementy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze