Bóbr Marciszów podejmował dzisiaj (niedziela, 19 października) Orła Lubawkę.
W pierwszej połowie dwie bramki zdobyli piłkarze Orła. W 15 minucie Musiał wykonywał rzut wolny, piłkę głową do bramki skierował Szuster. W 37 minucie Szuster podał do Maciulewicza, a ten strzałem głową zdobył drugą bramkę.
Druga połowa była bezbarwna. Orzeł rzadko atakował. Jedną z nielicznych sytuacji wykorzystał Musiał, który po indywidualnej akcji w 60 minucie zdobył trzecią bramkę. Więcej okazji strzeleckich miał Bóbr, ale piłkarze gospodarzy razili nieskutecznością.
Bóbr Marciszów : Orzeł Lubawka - 0:3 (0:2)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze