Reklama

Wymęczone zwycięstwo

Bóbr Marciszów podejmował dzisiaj (niedziela, 19 października) Orła Lubawkę.



W pierwszej połowie dwie bramki zdobyli piłkarze Orła. W 15 minucie Musiał wykonywał rzut wolny, piłkę głową do bramki skierował Szuster. W 37 minucie Szuster podał do Maciulewicza, a ten strzałem głową zdobył drugą bramkę.

Druga połowa była bezbarwna. Orzeł rzadko atakował. Jedną z nielicznych sytuacji wykorzystał Musiał, który po indywidualnej akcji w 60 minucie zdobył trzecią bramkę. Więcej okazji strzeleckich miał Bóbr, ale piłkarze gospodarzy razili nieskutecznością.

Bóbr Marciszów : Orzeł Lubawka - 0:3 (0:2)

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama