Reklama

Wylecieli do Portugalii

Zgodnie z zapowiedzią tegorocznym celem zagranicznych praktyk uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze jest Portugalia.

Pierwsza grupa uczniów i opiekunów wyleciała do Portugalii w ramach programu „Praktyki zawodowe za granicą drogą do rozwoju zawodowego” w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenie zawodowe.

Grupa 19 uczniów, przyszłych logistyków, techników organizacji usług gastronomicznych oraz informatyków odbędzie czterotygodniowe staże w mieście Povoa de Varzim niedaleko Porto w Portugalii.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama