Na stronie gminy Lubawka opublikwoany zosatł komunikat dotyczący wyłączenia oświetlenia ulicznego w Lubawce i Chełmsku Śląskim.
W komunikacie czytamy:
- W związku z ograniczeniem w przemieszczaniu się, w czasie kiedy praktycznie nie ma mieszkańców na ulicach, od dnia 22 kwietnia 2020 r. do odwołania nastąpi czasowe wyłączenie oświetlenia ulicznego w godzinach nocnych w Lubawce i Chełmsku Śląskim.
fot. UM Lubawka
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze