Reklama

Wyjazdowy turniej

Dzisiaj (niedziela, 25 października) kolejny turniej rozegrały siatkarskie młodziczki KS Sudety Kamienna Góra. Turniej miał się odbyć w Kamiennej Górze, ale z powodu zamknięcia sali, przeniesiony został do Lubina.

 

Sudety pokonały UKPS Lubin II 2:1 (12:25, 25:11, 15:11) i przegrały z SL Salos RP Nowa Ruda 0:2 (4:25, 17:25). W trzecim meczu Nowa Ruda pokonała Lubin 2:0 (25:9, 25:13).

Udział w kolejnych turniejach stoi pod znakiem zapytania. Od poniedziałku siatkarki nie trenują z powodu zamknięcia hali sportowej, nie mogą również rozgrywać spotkań u siebie. Klub rozważa wycofanie się z rozgrywek. Problem dotyczy również juniorów młodszych, którzy w tym tygodniu nie rozegrali meczu.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama