Dzisiaj (niedziela, 25 października) kolejny turniej rozegrały siatkarskie młodziczki KS Sudety Kamienna Góra. Turniej miał się odbyć w Kamiennej Górze, ale z powodu zamknięcia sali, przeniesiony został do Lubina.
Sudety pokonały UKPS Lubin II 2:1 (12:25, 25:11, 15:11) i przegrały z SL Salos RP Nowa Ruda 0:2 (4:25, 17:25). W trzecim meczu Nowa Ruda pokonała Lubin 2:0 (25:9, 25:13).
Udział w kolejnych turniejach stoi pod znakiem zapytania. Od poniedziałku siatkarki nie trenują z powodu zamknięcia hali sportowej, nie mogą również rozgrywać spotkań u siebie. Klub rozważa wycofanie się z rozgrywek. Problem dotyczy również juniorów młodszych, którzy w tym tygodniu nie rozegrali meczu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze