Dzisiaj Orzeł Lubawka rozegrał wyjazdowe spotkanie z KS Wojcieszyce - Szklarska Poręba
Dla Orła nie było to dobre spotkanie. Od początku to gospodarze mieli przewagę, a Orzeł pomagał im słabą grą i licznymi błędami. Znalazło to odzwierciedlenie w wyniku. Po pierwszej połowie gospodarze wygrywali 2:0. Bramkę kontaktową w 55' zdobył P. Pawlik wykorzystując dośrodkowanie w pole karne. Już minutę później M. Meuszyński strzelił wyrównującą bramkę. W 59' w słupek trafił Duda. W 73' gospodarze znowu wyszli na prowadzenie. W 76' w słupek trafił K. Musiał. W 81' gospodarze zdobyli kolejną bramkę.
KS Wojcieszyce - Szklarska Poręba : Orzeł Lubawka - 4:2 (2:0)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze