Reklama

Dzisiaj Orzeł Lubawka rozegrał wyjazdowe spotkanie z KS Wojcieszyce - Szklarska Poręba

Dla Orła nie było to dobre spotkanie. Od początku to gospodarze mieli przewagę, a Orzeł pomagał im słabą grą i licznymi błędami. Znalazło to odzwierciedlenie w wyniku. Po pierwszej połowie gospodarze wygrywali 2:0. Bramkę kontaktową w 55' zdobył P. Pawlik wykorzystując dośrodkowanie w pole karne. Już minutę później M. Meuszyński strzelił wyrównującą bramkę. W 59' w słupek trafił Duda. W 73' gospodarze znowu wyszli na prowadzenie. W 76' w słupek trafił K. Musiał. W 81' gospodarze zdobyli kolejną bramkę.

Reklama

KS Wojcieszyce - Szklarska Poręba : Orzeł Lubawka - 4:2 (2:0)

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Orzeł Lubawka / Piotr Marciniak
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama