MGOK Lubawka i Orzeł Lubawka organizują wyjazd na mecz ekstraklasy w piłce nożnej Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze. Zapisy trwają do 13 października (piątek).
Spotkanie odbędzie się w niedzielę (15 października). "Miedziowi" podejmą lidera najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce - Górnik Zabrze.
Wyjazd jest możliwy dzięki współpracy klubów partnerskich: Orła Lubawka i Zagłębia Lubin. Zaproszenie kierowane jest zwłaszcza do dzieci, ale udział w wyjeździe wziąć mogą również dorośli.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze