W Pisarzowicach odbyły się powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców ze szkól gimnazjalnych. Do półfinału strefy awansowali zawodnicy gospodarzy.
Wyniki spotkań:
Gim Krzeszów : Gim Lubawka 5:10 (2:3)
Gim Pisarzowice : Gim 1 Kamienna Góra 11:4 (8:3)
Gim Lubawka : Gim Pisarzowice 9:15 (3:8)
Gim 1 Kamienna Góra : Gim Krzeszów 10:2 (4:1)
Gim Lubawka : Gim 1 Kamienna Góra 8:8 (5:4)
Gim Krzeszów : Gim Pisarzowice 2:18 (0:8)
Klasyfikacja końcowa
1. miejsce Gimnazjum w Pisarzowicach
2. miejsce Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra
3. miejsce Gimnazjum w Lubawce
4. miejsce Gimnazjum w Krzeszowie
Zwycięzcy zagrają w półfinale strefy w Jeleniej Górze w marcu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze