Reklama

Wygrana gospodarzy

W Pisarzowicach odbyły się powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców ze szkól gimnazjalnych. Do półfinału strefy awansowali zawodnicy gospodarzy.

Wyniki spotkań:
Gim Krzeszów : Gim Lubawka 5:10 (2:3)
Gim Pisarzowice : Gim 1 Kamienna Góra 11:4 (8:3)
Gim Lubawka : Gim Pisarzowice 9:15 (3:8)
Gim 1 Kamienna Góra : Gim Krzeszów 10:2 (4:1)
Gim Lubawka : Gim 1 Kamienna Góra 8:8 (5:4)
Gim Krzeszów : Gim Pisarzowice 2:18 (0:8)

Klasyfikacja końcowa
1. miejsce Gimnazjum w Pisarzowicach
2. miejsce Gimnazjum nr 1 Kamienna Góra
3. miejsce Gimnazjum w Lubawce
4. miejsce Gimnazjum w Krzeszowie

Zwycięzcy zagrają w półfinale strefy w Jeleniej Górze w marcu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama