Reklama

Wygrana "dwójki"

Dzisiaj (sobota, 13 lutego) zawodniczki AMS ?MINI VOLLEY? wzięły udział w I Turnieju Eliminacyjnym KINDER JOY OF MOVING w kategorii ?dwo?jek? dziewcząt.

 

Do rozgrywek przystąpiły 44 drużyny z całego Dolnego Śląska m. in. Volley Wrocław, UKS Kinder Volleball Wałbrzych, UKS Dwójka Milicz, AZS AWF Wrocław, Zenit Wrocław, UKS Koral Wrocław, UKPS Lubin, MKS Gaudia Trzebnica, MKS Echo Twardogóra, MMKS Kłodzko, Volley Świdnica, MKS Olimpia Jawor, Lew Legnica, IKS Jelenia Góra, Olimp Oborniki Śląskie.
AMS reprezentowały 2 zespoły:
AMS ?MINI VOLLEY? I- Inez Chmielewska, Magdalena Lema, Antonina Olszak.
AMS ?MINI VOLLEY? II- Anastazja Biel, Maria Bogdziewicz.
Pierwszy zespół przez rozgrywki przeszedł jak burza, wygrywając wszystkie mecze, oczywiście zajął pierwsze miejsce.
Druga ekipa do dwóch pierwszych meczy podeszła dość? nerwowo i uległa drużynie z Wałbrzycha i Wrocławia. Kolejne mecze przyniosły zwycięstwa co pozwoliło walczyć o miejsca 1-16. W końcowym rezultacie drugi zespół wywalczył 9 miejsce.
Trener: Marcin Bien?kowski.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama