Reklama

Wycieczka do Szkółki Leśnej

Dzisiaj (środa, 16 października) uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze po raz kolejny odwiedzili Szkółkę Leśną w Krzeszowie. Tym razem uczestników w świat przyrody wprowadził - leśniczy Daniel, który ciekawie opowiadał o zwierzętach leśnych, ich mieszkaniach, sposobach życia, a także o darach i korzyściach płynących z lasu.

 

Uczniowie wspólnie rozwiązywali krzyżówkę o tematyce przyrodniczej, kolorowali ilustracje zwierząt, odgadywali rebusy. Następnie wszyscy wybrali się na spacer do pobliskiego lasu, aby z materiałów leśnych wybudować ?domek dla jeża?.

Na zakończenie odbyło się ognisko.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama