Reklama

Wybrany kandydat

Dzisiaj (piątek, 9 sierpnia) zebrała się komisja, która opiniowała kandydatów na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze.

 

Do komisji powołanych zostało 15 osób reprezentujących m.in. kuratorium, grono nauczycielskie, rodziców i organ prowadzący. W posiedzeniu uczestniczyło 14 członków komisji. Po zapoznaniu się z kandydatami i ich wizjami pracy szkoły, komisja jako zwycięzcę konkursu wskazała Jana Sylwestra Homoncika. Za tym kandydatem było 8 członków komisji.

Wybór komisji przekazany zostanie teraz burmistrzowi, do którego należy ostateczna decyzja o powołaniu dyrektora szkoły.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama