Reklama

Wybrali ławników

Podczas X Sesji Rady Miasta Kamienna Góra radni w tajnym głosowaniu wybrali ławników do Sądu Rejonowego w Kamiennej Górze i Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze. 

Przed głosowaniem odczytano opinie na temat kandydatów. Wszyscy kandydaci spełniali warunki prawne oraz społeczne do podjęcia funkcji. Jedynie dwoje kandydatów było karanych przez policję mandatami za wykroczenia drogowe.

Wybór ławnika do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze był łatwy. Zgłosił się tylko jeden kandydat i osiemnastu radnych zagłosowało za wskazaniem na ławnika Arkadiusza Rafała Wileńskiego. Jeden radny zagłosował przeciw.

Ławnikami do Sądu Rejonowego w Kamiennej Górze zostali: Andrzej Tomasz Pasło, Joanna Maria Kopaszewska, Aleksandra Janina Pastwiska, Jadwiga Wągrowska, Teresa Maria Zasada, Dorota Zielińska-Jarosz, Iwona Rusińska, Zbigniew Antoni Habiak, Paulina Zofia Krupa oraz Bożena Ewa Chlebowska. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama