Wczoraj (poniedziałek, 25 września) odbyło się walne zebranie członków kamiennogórskiego koła Nowoczesnej. Wybrane zostały władze partii.
Przewodniczącym kamiennogórskiego koła pozostał Arkadiusz Dybiec. Do zarządu wybrani zostali: Izabela Przyk, Zbigniew Bednarek, Arkadiusz Jaracz i Patryk Telesz.
Wybory obserwowała poseł Elżbieta Stępień i członek zarządu Regionu Dolnośląskiego Nowoczesnej Jacek Zahorski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze