O północy minął termin zgłaszania kandydatów na wójtów i burmistrzów. W Lubawce prawo zgłoszenia kandydata na burmistrza miały cztery komitety.
Według informacji podanej na stronie PKW (27.09.2018. godz. 8:05) zgłoszonych zostało troje kandydat.
KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska zgłosił Ewę Kocembę,
KWW "Ogniwo" Tomasza Kulona zgłosił Tomasza Kulona
KWW Gmina Nasz Dom - Jan Orzechowski zgłosił Jana Orzechowskiego.
Czwarty komitet najprawdopodobniej nie wystawi kandydata na burmistrza.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze