Policjanci z Kamiennej Góry zatrzymali 51-latka, który miał wtargnąć do mieszkania i grozić nożem dwóm osobom.
Do interwencji doszło w sobotę (4 maja) na terenie Kamiennej Góry. Zatrzymany miał wtargnąć do mieszkania, a następnie grozić nożem dwóm osobom pozbawieniem życia. Nikomu nic się nie stało.
Mężczyzna został zatrzymany. Postawiono mu zarzut gróźb oraz naruszenia miru domowego. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze