Kolejna akcja w Zespole Szkół w Pisarzowicach. Po zbiórce kasztanów dzieci zbierać będą elektrośmieci.
W ramach podnoszenia świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży szkoła proponuję zbiórkę elektrośmieci. Zbierane będą m.in. komputery, drukarki, telefony, monitory, baterie, czajniki elektryczne i inne urządzenia działające na prąd.
Sprzęt mogą oddawać uczniowie, a także firmy i instytucje oraz osoby prywatne.
Zbiórka odbędzie się w dniach 20-23 listopada.
W zamian za zebrane odpady szkoła otrzyma bony na zakup nowego sprzętu do szkoły.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze