Dzisiaj (środa, 27 maja) policjanci i funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei prowadzili wspólną akcję na przejazdach kolejowych i terenach przy torach.
Celem akcji było ograniczenia liczby wypadków na torach. Na przejazdach kolejowych funkcjonariusze sprawdzali czy kierowcy przestrzegają przepisów, szczególnie znaku Stop. Wręczali również ulotki informujące o zasadach bezpiecznego przekraczania torowisk.
Podczas akcji funkcjonariusze zwracali również uwagę na osoby, które chciały przejść przez tory w niedozwolonym miejscu.
Podczas akcji sprawdzony został również stan oznakowania przejazdów kolejowych.
fot. policja Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze