Reklama

Uczniowie dwóch szkół pasowani na kadetów w Obornikach Śląskich - Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze i Powiatowy Zespół Szkół im. Władysława Reymonta.

Uczniowie dwóch szkół zostali pasowani na kadetów. Uroczystość odbyła się w Obornikach Śląskich. Na sztandar szkoły ślubowali uczniowie pierwszych klas Oddziału Przygotowania Wojskowego.

Kadetami zostali uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze oraz Powiatowego Zespołu Szkół im. Władysława Reymonta w Obornikach Śląskich.

Uczniów pasował dowódca 16. Dolnośląskiej Brygady Terytorialnej płk Edward Chyła. W uroczystości uczestniczył m.in. kurator dolnośląski Roman Kowalczyk oraz samorządowcy, rodzice, przedstawiciele służb mundurowych. 
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama