Zespół "Zgoda" oraz Orkiestra Dęta z Lubawki uświetniły dzisiejszą (niedziela, 28 grudnia) mszę świętą w Chełmsku Śląskim.
"Zgoda" pod kierunkiem Andrzeja Lubienieckiego oraz Orkiestra Dęta pod batutą Ryszarda Migdalskiego wykonały kilkanaście kolęd i pastorałek. Wierni, którzy wypełnili chłmski kościół, przyłączyli się do śpiewania.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze