Kamiennogórscy policjanci, funkcjonariusze SOK z Wałbrzycha oraz koordynator akcji "Bezpieczny Przejazd" prowadzili działania na przejeździe kolejowym w Marciszowie.
Kontrolowani kierowcy otrzymywali materiały profilaktyczne m.in. ulotki dotyczące akcji "Bezpieczny przejazd", kolorowanki oraz gry edukacyjne. Kierowcom przypominano również, że w zderzeniu z pociągiem, samochód, jego kierowca i pasażerowie nie mają szans.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze