Od początku września w szkołach na terenie gminy Lubawka uczniowie mogą korzystać z dwóch nowych pracownik komputerowych.
Gmina kupiła wyposażenie nowych pracowni komputerowych do szkoły podstawowej w Miszkowicach i gimnazjum w Lubawce. W ubiegłym roku nową pracownię, również opłaconą z budżetu gminy, otrzymała podstawówka w Lubawce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze