Młodzi piłkarze z terenu powiatu kamiennogórskiego wznawiają w tym tygodniu treningi.
Treningi ruszają m.in. w klubach w Chełmsku Śląskim, Lubawce oraz w działających na terenie Kamiennej Góry klubach piłkarskich.
Większość informacji dla klubowiczów znajduje się na stronach wewnętrznych klubów. We wszystkich obowiązuje reżim sanitarny.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze