Reklama

Wracają autobusy

Od poniedziałku (4 maja) PKS Tour Jelenia Góra wznawia część połączeń autobusowych.

 

Na stronie rzewoźnika opublikowany został komunikat:
Uprzejmie informujemy, że od dnia 04.05.2020 r. zostaną uruchomione kursy regularne na linii: Jelenia Góra - Wrocław o godzinie 8.00 i Wrocław - Jelenia Góra o godzinie 15.40; na linii: Jelenia Góra - Karpacz Górny przez Cieplice o godzinie 8.00 i 15.45 oraz Karpacz Górny - Jelenia Góra przez Cieplice o godzinie 9.15 i 17.00; na linii: Karpacz Górny - Jelenia Góra przez Kowary o godzinie 5.30 oraz Jelenia Góra - Karpacz Górny przez Kowary o godzinie 15.30; na linii: Jelenia Góra - Kowary Górne o godzinie 5.55 i 14.45 oraz Kowary Górne - Jelenia Góra o godzinie 6.55 oraz 16.15; na linii: Jelenia Góra - Szklarska Poręba o godzinie 5.30 i 15.15 oraz Szklarska Poręba - Jelenia Góra o godzinie 6.45 i 16.30.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama