Od poniedziałku (4 maja) PKS Tour Jelenia Góra wznawia część połączeń autobusowych.
Na stronie rzewoźnika opublikowany został komunikat:
Uprzejmie informujemy, że od dnia 04.05.2020 r. zostaną uruchomione kursy regularne na linii: Jelenia Góra - Wrocław o godzinie 8.00 i Wrocław - Jelenia Góra o godzinie 15.40; na linii: Jelenia Góra - Karpacz Górny przez Cieplice o godzinie 8.00 i 15.45 oraz Karpacz Górny - Jelenia Góra przez Cieplice o godzinie 9.15 i 17.00; na linii: Karpacz Górny - Jelenia Góra przez Kowary o godzinie 5.30 oraz Jelenia Góra - Karpacz Górny przez Kowary o godzinie 15.30; na linii: Jelenia Góra - Kowary Górne o godzinie 5.55 i 14.45 oraz Kowary Górne - Jelenia Góra o godzinie 6.55 oraz 16.15; na linii: Jelenia Góra - Szklarska Poręba o godzinie 5.30 i 15.15 oraz Szklarska Poręba - Jelenia Góra o godzinie 6.45 i 16.30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze