Karkonoski Park Narodowy poinformował o zatrzymaniu kolejnych motocyklistów nielegalnie jeżdżących po lesie.
Do zatrzymania doszło we wschodnich Karkonoszach na Lasockim Grzbiecie. Ten rejon od pewnego czasu jest miejsce nielegalnych wypraw motocyklistów. Tym razem w akcji uczestniczyli strażnicy leśni z nadleśnictw Kamienna Góra oraz Śnieżka.
Złapani motocykliści karani są mandatami.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze