Wczoraj (poniedziałek, 26 marca) wieczorem policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Kamiennej Góry, u którego znaleźli marihuanę.
Funkcjonariusze wydziału kryminalnego dokonali zatrzymania w oparciu o wcześniejsze ustalenia. U 18-latka znaleźli woreczek z suszem marihuany pozwalającym na przygotowanie trzech działek handlowych.
Zatrzymany przyznał się do posiadania zabronionego środka. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze